O nas

Najważniejsze informacje

Adamczyk Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Wszelkie zlecenia realizujemy ze zrozumieniem zaistniałych okoliczności oraz warunków prowadzonych działalności gospodarczych, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów etycznych. Dobro Klienta jest dla nas priorytetem, w związku z czym każde zlecenie wykonywanie jest przez naszych prawników, radców prawnych i adwokatów tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Klienta i wspólnie wypracować najkorzystniejsze oraz najbardziej odpowiadające zaistniałym potrzebom rozwiązanie. W oparciu o fachową wiedzę, w sposób profesjonalny i rzetelny pomagamy naszym Klientom rozwiązywać problemy prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego czy też administracyjnego. Ciężka praca, profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają nam na budowanie zaufania oraz długofalową współpracę z Klientami. 

Siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu, jednakże usługi Kancelaria świadczy na terenie całego kraju oraz dla podmiotów zagranicznych, także w języku angielskim. Nasza Kancelaria działa w elastycznych godzinach, co pozwala na łatwe dopasowanie terminu spotkania, również poza jej siedzibą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Please publish modules in offcanvas position.