Zakres Pomocy

Obsługa prawna firm

Przeglądając moją stronę zapewne wiesz, że zbieranie doświadczenia prawniczego zacząłem wcześnie, aby móc zdobyć cenne doświadczenie, którym chce się podzielić z Tobą podczas obsługi prawnej Twojej firmy. Pracując z różnymi specjalistami uzyskałem doświadczenie w dziedzinach, które prezentuje na swojej stronie, a także na bieżąco uczę się i rozwijam  w zakresie nowych kierunków, aby zapewnić jak największy profesjonalizm świadczonej pomocy w ramach obsługi prawnej.

W toku stałej współpracy:

Monitoruje – praktyka wykazuje, że przedsiębiorcy kontaktują się z prawnikiem, w momencie pojawienia się problemu, zapominając często o tym, że zatrudniają prawnika również po to by tych problemów uniknąć. Sam badam zagadnienia wymagających interwencji prawnika, lub zbliżających się zmian prawnych, po to byś mógł sprawniej i bezpieczniej prowadzić swoją firmę.

Wyjaśniam –  przesyłając Ci różne informacje prawne, staram się pisać zwięźle i przejrzyście, aby nie wskazywać Ci tylko problemów i ryzyka lecz zaproponować także rozwiązania do ich uniknięcia bądź zminimalizowania.

Raportuje – wiem, że w dzisiejszej dobie wiedza i informację stanowią podwaliny dobrej współpracy. Dlatego też sam raportuje Ci efekty działań w podjętych sprawach w umówionych wcześniej cyklach (dwutygodniowy lub miesięczny). Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, na jakim etapie są Twoje sprawy i niecierpliwić się czekając na odpowiedź.

Pracuje terminowo – zlecając zagadnienie do opracowania, udzielę Ci odpowiedzi najszybciej jak będzie to możliwe. Czas jaki będę potrzebował na odpowiedź jest związany ze stopniem zawiłości zagadnienia. Nie mogę Ci przez to obiecać, że odpowiedź udzielę Ci od razu, ale pierwszą wiadomością będzie wstępna ocena z mojej strony ze wskazaniem przewidywanego czasu na rozwiązanie problemu.

Działam rzeczowo i oszczędnie – wykonując powierzone przez Ciebie zlecenia, swoją pracę wykonuje rzeczowo oraz konkretnie, abyś nie ponosił nadmiernych kosztów związanych ze współpracą.

Jestem dyspozycyjny – wiem także, że w biznesie niespodzianki są na porządku dziennym. Często zdarza się tak, że „na jutro” potrzeba jest analiza umowy, lub umowa dla kontrahenta. W takich przypadkach również podejmuje się działań, aby Twój biznes mógł się dynamicznie rozwijać. Kiedy moja dyspozycyjność jest czymś ograniczona, na pewno się o tym dowiesz, a dla Twoich spraw organizuje zastępstwo.

 

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, czy będziemy w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pozostaw wiadomość mailową z opisem problemu. Wówczas odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie. Być może, Twój problem należy do zakresu innej dziedziny prawa niż obecnie szukasz.

Please publish modules in offcanvas position.