Zakres Pomocy

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Kancelaria oferuje przeprowadzenie procesu oddłużeniowego jakim jest upadłość konsumencka. Obecnie obowiązujące przepisy prawa upadłościowego pozwalają niewypłacalnym osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej na odbudowanie sytuacji ekonomicznej,
w przypadku niespodziewanych sytuacji życiowych

Aby móc ogłosić upadłość konsumencką, koniecznie należy wykazać, iż dłużnik jest w stanie niewypłacalności, a stan ten nie jest spowodowany umyślnie lub wskutek jego rażącego niedbalstwa. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej skutkuje uwolnieniem się od zobowiązań i na „nowy start”, bez zbędnego balastu w postaci długów.

Adamczyk Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej. Mając wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej rozumiemy ludzi, którzy znaleźli się w trudnym położeniu i pomimo posiadanego kapitału w postaci dobrego wykształcenia lub umiejętności, nie są wstanie pozbyć się nagromadzonych przez lata problemów. Kancelaria w dziedzinie oddłużania oferuje swoim Klientom rozwiązania przygotowane na miarę. Tylko indywidualne podejście do każdej sprawy sprawia satysfakcję z wykonanej pracy.

Please publish modules in offcanvas position.